כניסה לאפליקציה מחשבה פיננסית   |   077-7858700

רואה חשבון לחברות

פתחת עסק ואתה צריך ליווי תוכנית עיסקית: הלוואות מהמדינה, ניהול תזרים, גיוס עובדים...
מסלול עסקים בהקמה מיועד בשבילך, ניהול נכון להצלחה מירבית! קבע פגישת ניתוח פיננסי מקיף לעסק:

* עם השארת הפרטים הנכם מאשרים דיוור ופניות מטעם החברה

שרותי ראיית חשבון לחברות

קיימים מספר שירותי ראיית חשבון אשר רואה חשבון יכול לנהל, כשזה מגיע למידע הפיננסי של חברות. מגוון השירותים אשר רואי חשבון מספקים לחברות כולל ניהול הכנסות והוצאות, התנהלות מול הבנקים והכנה של דוחות פיננסיים. שירותים נוספים המוצעים הם ניהול משכורות, הכנה לביקורת מס, ניתוח פיננסי והגשת דוחות סוף שנה.

שירותי פתיחת עסק

כאשר פותחים עסק, רואה חשבון לחברות יכול לייצג אתכם מול כל רשויות המס – מע״מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה.

מה קורה לאחר פתיחת העסק?

שירותי ראיית חשבון לחברות לאחר פתיחת העסק כוללים שירותים בנושאים פיננסיים, בתחומים משפטיים, בנושאי מס וניהול הכספים של העסק מול גורמים חיצוניים. רואי חשבון מנוסים יכולים גם להעלות את הרווחים של העסק ולפתור או למנוע בעיות אפשריות בכל תחום של ניהול הכספים של החברה.

סוגי הייעוץ כוללים:

  1. שירותי ייעוץ פיננסי – המטרה העיקרית של שירות זה היא לסייע באופטמיזציה של ניהול הכספים בחברה. רואה חשבון מסייע בניתוח של איכות המשאבים של העסק, מיטוב ההוצאות והתשואות.
  2. ייעוץ מס – שירות זה מורכב משלושה רכיבים: ביקורת מס – רואה חשבון מנתח את החזרי המס ואת איכות הדוחות השנתיים שהוגשו בשנים קודמות כדי לאתר טעויות אפשריות. שירות זה מגן על החברה מפני הפתעות בלתי נעימות בצורה של קנסות או דרישות מצד רשויות המס. אופטימיזציה של מיסים – פיתוח של מערכת תשלומי מס אפקטיבית בתוך החקיקה הנוכחית. תכנון מס – פיתוח של מערכת מול הרגולציה ותכנון נכון של תשלומי מס והחזרי מס, תוך לקיחה בחשבון את המצב הפיננסי העתידי של החברה.

משרדינו מייצג ומטפל בחברות , הן בשירותי ראיית חשבון, והן בתחום הנהלת החשבונות 

צור קשר ותקבל חוות דעת על הנהלת החשבונות שלך